Platnost příspěvku skončila 2. 3. 2023!

Writefull: vyzrajte na odbornou angličtinu

2. 3. 2023, 15:00 - 15:50
Pozvánka na webinář o nástroji Writefull, který poskytuje pokročilou korekturu odborných textů psaných v anglickém jazyce.

Nástroj Writefull byl speciálně navržen pro korekci odborných textů v angličtině. Od jiných obdobných nástrojů se liší především tím, že používá jazykové modely založené na umělé inteligenci (AI), a průběžně se „učí“ z textů milionů publikovaných odborných článků. Writefull koriguje gramatiku, použití odborné terminologie, interpunkci, pravopis a stylistiku.

Na webináři si ukážeme, jak se Writefull používá, včetně novinek, jako je detekce textů generovaných umělou inteligencí (jako je GPT-3/ChatGPT) nebo přepínání mezi britskou a americkou angličtinou.

čtvrtek | 2. března | 15:00 - 15:50 | registrujte se »

Seminář proběhne online v češtině.

Zaregistrovat se můžete i v případě, že nebudete mít v době konání čas, seminář bude nahráván a následně dostanete odkaz na záznam.

Více o nástroji najdete na webu knihovny.

Vloženo: 17. 2. 2023