Platnost příspěvku skončila 9. 5. 2022!

EBSCO online semináře

6. 5. 2022 - 9. 5. 2022
EBSCO online semináře
Zveme Vás na semináře, na kterých se můžete naučit lépe pracovat s produkty a technologiemi od firmy EBSCO Information Services.

Aktuální program - květen 2022

Jak online semináře vypadají? Na vámi zvolený seminář se přihlásíte kliknutím na odkaz a vyplněním registračního formuláře. Následně obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na připojení. Doporučujeme, abyste se připojili alespoň 5 minut před zahájením.

Objevte výhody osobní složky My EBSCOhost
pátek | 6. května | 10:00 | 40 minut | registrujte se »

Tento krátký webinář bude ryze praktický. Ukážeme si, jak vám osobní složka na platformě EBSCOhost, nebo EBSCO Discovery Service™ (EDS) usnadní práci s organizací výzkumu a vyhledáváním informací. Dozvíte se:

• jak vytvořit osobní složku a ukládat do ní záznamy
  • jak pracovat s větším množstvím záznamů (export bibliografických dat do citačních managerů nebo jejich tisk)
  • jak vytvořit a zorganizovat vlastní podsložky
  • jak podsložky sdílet s ostatními uživateli
  • jak pomocí vlastního konta vytvořit / upravit / zrušit aletry na vyhledávání a publikace

Academic Search™ Complete – špičkové informační zdroje napříč obory
pondělí | 9. května | 14:30 | 45 minut | registrujte se »

Pomůžu vám najít vhodné informační zdroje k vašemu studiu nebo výzkumné práci. Academic Search Complete obsahuje kvalitní odborné časopisy z celého světa. Součástí obsahu jsou i sborníky, disertace, zprávy a další informační zdroje. Ukážeme vám konkrétní příklady, jak můžete s databází pracovat. Dozvíte se jak:

• procházet obsah předních vydavatelů
  • použít limitery k získání relevantních výsledků
  • pracovat s plným textem článku (ukládání, tisk, export bibliografických dat do citačních managerů, atd.)
  • nastavit osobní složku
  • procházet jednotlivé publikace

Archiv seminářů
Možnosti pokročilého vyhledávání na platformě EBSCOhost | přehrát ze záznamu »