Platnost příspěvku skončila 31. 5. 2021!

The University of Chicago Press Journals - zkušební přístup

Využijte příležitost přečíst si články z časopisů, které by jinak byly nedostupné.

Zkušební přístup do sekce časopisů The University of Chicago Press je zajištěn pro období 1. 4. - 31. 5. 2021.

Od roku 1890, kdy bylo založeno jako jedna ze tří hlavních divizí University of Chicago, si nakladatelství University of Chicago Press dalo za cíl závazek šířit vědecké informace té nejvyšší kvality a publikovat kvalitní práce, které podporují vzdělávání, zvyšují znalosti veřejnosti a obohacují kulturní život. Divize vědeckých časopisů publikuje více než 80 časopisů v široké škále akademických disciplín, včetně společenských věd, humanitních věd, vzdělávání, biologických, zdravotních a technických věd.

Kolekce časopisů je v současnosti tvořena 85 tituly:

• Art and Art History (Umění a historie umění) – 15 časopisů
  • Economics (Ekonomie) – 15 časopisů
  • Education (Vzdělávání) – 4 časopisy
  • History (Historie)– 22 časopisů
  • Humanities (Humanitní vědy) – 45 časopisy
  • Law and Politics (Právo a politika) – 13 časopisů
  • Medieval and Renaissance Studies (Středověká a renesanční studia) – 13 časopisů
  • Science (Přírodní a technické vědy) – 7 časopisů
  • Social Sciences (Společenské vědy) – 47 časopisů

Informace o databázi The University of Chicago Press Journals najdete na webové stránce Ústřední knihovny nebo můžete přejít na odkaz a rovnou si prostudovat jednotlivé časopisy.

Vloženo: 26. 4. 2021
Kategorie:  Aktuality