Platnost příspěvku skončila 19. 10. 2022!

SciFinderⁿ webinář

19. 10. 2022
Pozvánka na webinář Step-by-Step Reaction Searching in CAS SciFinderⁿ (Chemical Abstracts).

Využijte nabídku společnosti Chemical Abstracts Service a zúčastněte se webináře týkající se databáze SciFinderⁿ nebo si prohlédněte záznamy z předchozích webinářů. Webinář bude v angličtině a je zdarma.

Step-by-Step Reaction Searching in CAS SciFinderⁿ

Vyhledávání chemických reakcí v databázi SciFinderⁿ - krok za krokem.

Středa 19. 10. 2022, výběr z několika možných časů.

Registrace a další informace

Anglická anotace semináře:

Join us on Wednesday, October 19 for our webinar, Step-by-Step Reaction Searching in CAS SciFinderⁿ and see a step-by-step approach to reaction searching and the subsequent ways to effectively filter results based on your needs. We will also show you how the retrosynthesis tool in CAS SciFinderⁿ will help you find alternative approaches from published literature or the rule-based predictive process.

Informace o databázi SciFinderⁿ naleznete také na webové stránce Ústřední knihovny VŠB-TUO.

Vloženo: 5. 10. 2022