Platnost příspěvku skončila 29. 6. 2021!

Seznamte se s EBSCO Discovery Service™

29. 6. 2021
Seznamte se s EBSCO Discovery Service™
EBSCO online seminář

Seminář, který pořádá společnost EBSCO, je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit lépe vyhledávat informace ze zdrojů knihovny prostřednictvím jednotného okna EBSCO Discovery Service (EDS).

EDS je komplexní vyhledávací služba, která propojuje vyhledávání z většiny zdrojů Ústřední knihovny a podporuje integrované vyhledávání v plnotextových i citačních databázích, stejně jako v lokálních kolekcích.

Na semináři Vám bude představen vyhledávací algoritmus, různé možnosti propojení na plný text, limitery, expandery a možnosti přizpůsobení obsahu. Po skončení semináře budete vědět nejen jak najít přesně to co chcete, ale i jak se dostat k relevantními obsahu, který byste sami našli jen stěží.

Seminář se koná dne 29. 6. 2021 od 10 hodin. Potrvá asi 45 minut a je nutno se na něj registrovat.

Další informace o službě EBSCO Discovery Service najdete také na webové stránce Ústřední knihovny.

Vloženo: 7. 6. 2021