Platnost příspěvku skončila 4. 5. 2021!

Seznamte se: Writefull - nástroj pro vaše odborné texty v angličtině

4. 5. 2021, 15:00 - 16:00
Webinář zaměřený na praktické předvedení jednotlivých nástrojů ze sady Writefull Suit, které jsou dostupné na naší univerzitě pod celouniverzitní licencí.

Poskytovatel přístupu společnost Albertina Icome Praha společně s Ústřední knihovnou si Vás dovolují pozvat na další webinář Writefull v pořadí.

Nástroj Writefull byl speciálně navržen pro korekci odborných textů v angličtině. Od jiných obdobných nástrojů se liší především tím, že používá jazykové modely založené na umělé inteligenci (AI), a průběžně se „učí“ z textů milionů publikovaných odborných článků. Writefull koriguje gramatiku, použití odborné terminologie, interpunkci, pravopis a stylistiku.

Webinář proběhe v češtině.

Registrace a další informace: https://www.aip.cz/seminare/717-seznamte-se-writefull-nastroj-pro-vase-odborne-texty-v-anglictine/.

Další informace o Writefull naleznete na stránce Ústřední knihovny VŠB-TUO.

Vloženo: 26. 4. 2021