Platnost příspěvku skončila 30. 6. 2020!
Společnost IEEE poskytla univerzitě měsíční zkušební přístup do své kolekce e-knih

Jako řada dalších společností a vydavatelství rovněž IEEE v reakci na současnou situaci a ve snaze podpořit distanční výuku i výzkumné pracovníky univerzity zprovoznila prostřednictvím Ústřední knihovny do 30. 6. 2020 zkušební přístup ke své kolekci e-knih NOW Foundations and Trends Technology, nabízejících nejnovější informace o nově vznikajících tématech ve strojírenství, energetice a informatice. Kvalitní obsah více než 500 titulů odráží i hodnocení ve Scopus. E-knihy jsou dostupné na platformě IEEE Xplore. Univerzita je dlouholetým předplatitelem digitální knihovny IEEE/IET Electronic Library (IEL), nyní mají možnost její akademici a studenti vyzkoušet na stejné platformě tuto kolekci e-knih.