Rádi bychom Vás pozvali na školení představující základní funkce a práci s Web of Science, kterou máme od počátku roku v rozšířené verzi Citation Connection.

Školení povede pan Josef Jílek, zástupce firmy Clarivate Analytics, která je producentem této bibliografické a citační databáze.

Web of Science - multioborová bibliografická a citační databáze, jež registruje články z více než 20 000 časopisů včetně otevřených (open access) časopisů a 172 tisíc konferenčních sborníků. Indexovány jsou také knihy (60 tisíc). Tato databáze umožňuje vyhledávání a sledování vědeckých článků z hlediska citovanosti, citovaných zdrojů, autorů či impakt faktoru časopisu. Je možné identifikovat přední výzkumné pracovníky, instituce a časopisy. Autoři publikací mohou využít ResearcherID a OrcidID pro jednoznačnou identifikaci svých publikací.

Web of Science Citation Connection - od roku 2019 má VŠB-TUO předplaceno rozšíření základní databáze Web of Science (Core Collection) o další doplňkové databáze a citační indexy v rámci jednotné platformy, včetně 10-ti letých archivů.

 

Pro přihlášení na školení se prosím zaregistrujte prostřednictvím odkazu v přiloženém pdf souboru.

  49.831388N; 18.162267E