Ústřední knihovna VŠB-TU Ostrava přijme pracovnici/pracovníka do úseku služeb (výpůjční oddělení, studovna).

Náplň práce

Pracovnice/pracovník zajišťuje chod výpůjčního oddělení, poskytuje bibliograficko-informační služby, výpůjční služby, pečuje o knihovní fond a podílí se na jeho revizi. Spolupracuje na akvizici knihovního fondu a podílí se na informační výchově.

Požadavky

-          VŠ (Bc.) vzdělání knihovnického a informačního zaměření,

-          aktivní znalost jednoho světového jazyka (nejlépe angličtiny),

-          dobrou znalost kancelářských programů MS Office (Word, Excel)

-          pečlivost, komunikativnost, ochotu učit se novému,

-          časová flexibilita z důvodu delších služeb ve studovně a na pobočkách,

-          předchozí praxe ve vysokoškolské knihovně vítána.

Nabízíme

Plný pracovní úvazek s nástupem podle dohody

Zajímavou práci v univerzitní knihovně.

Platové zařazení podle platného mzdového předpisu VŠB-TUO (bližší informace osobně).

Doplňující informace

Motivační dopis včetně strukturovaného životopisu zašlete pouze elektronicky do 4. 5. 2018 na e‑mail: pavla.rygelova@vsb.cz.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Mgr. Pavla Rygelová

ředitelka ÚK