Přeskoč navigaci.
Ústřední knihovna Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava

Virtuální prohlídka: samoobslužné kopírky

Najdete nás na Facebooku
Virtuální prohlídka – samoobslužná kopírka ve výpůjčním oddělení

Kopírky jsou uživatelům ÚK k dispozici ve výpůjčním oddělení, ve studovně a v knihovnách na EkFFBI. Jde hlavně o nabídku samoobslužných kopírek pro uživatele knihovny.

Reprografické služby s obsluhou (t.j. kopie zhotovené pracovníky knihovny) jsou poskytovány výhradně jako náhrada za výpůjční služby mimo knihovnu na místech, kde nejsou k dispozici samoobslužné kopírky. Jsou tedy určeny pouze ke zhotovování kopií článků z časopisů, neboť ty nejsou půjčovány mimo knihovnu, případně ke zhotovení kopií omezeného počtu stran z dalších dokumentů, které má knihovna vyhradně pro prezenční zpřístupnění.

Nelze zhotovovat kopie norem ČSN.

Kopírky jsou uživatelům k dispozici na těchto pracovištích ÚK VŠB-TUO: výpůjční oddělení (samoobslužná kopírka se samoobslužným systémem SafeQ); studovna (dvě kopírky se samoobslužným systémem SafeQ); knihovna na EkF (samoobslužná kopírka se systémem SafeQ) a studovna na EkF (kopírka s obsluhou) a knihovna a studovna na FBI (kopírka s obsluhou).

Vedle tradičního kopírování s tiskem poskytují kopírky se samoobslužným systémem SafeQ externí odkaz také možnost skenování dokumentů a odeslání skenů elektronickou poštou do schránky uživatele.

Samoobslužná kopírka v knihovně na Ekonomické fakultě Samoobslužná kopírka ve výpůjčním oddělení

Aktualizováno 2015-10-15 | Ústřední knihovna | Editor: Daniela Tkačíková | © 1998–2017 | VŠB-TUO | XHTML 1.1