Přeskoč navigaci.
Ústřední knihovna Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava

Virtuální prohlídka: Vstup do knihovny

Najdete nás na Facebooku
Virtuální prohlídka – vstupní turniket

Nejste-li doposud uživateli ÚK VŠB-TUO, měli byste se zaregistrovat, případně si vyřídit jednorázový vstup do prostor knihovny (jako tzv. host). To vám umožní využít fondy ÚK na místě (prezenčně), ale nikoliv výpůjčení knih mimo knihovnu.

Registrace uživatelů a vracení vypůjčených publikací probíhá bez nutnosti kontrolovaného vstupu; neprochází se turniketem.

Vrátit vypůjčené publikace (nechat zaregistrovat jejich vrácení v knihovním systému) je tedy nutné ještě před průchodem turniketem a bezpečnostními vraty.

Před průchodem turniketem do kontrolovaných prostor knihovny byste měli využít odkládacích skříněk pro uložení tašek, batohů apod.

Pro bezproblémový průchod je nezbytné mít platnou registraci (platí pouze pro jeden kalendářní rok) a mít vyrovnány všechny závazky vůči knihovně. Uživatelům s nezaplacenými poplatky z prodlení apod. je průchod do doby vyrovnání všech závazků vůči knihovně zablokován.

Výpůjční oddělení – odkládací skříňky Výpůjční oddělení – odkládací skříňky

Upozornění: Potřebujete-li vrátit vypůjčené knihy a nemůžete navštívit knihovnu v době, kdy je otevřená, pak využijte Bibliobox nebo knižní návratovou skříňku.

Výpůjční oddělení – výpůjční pult, vracení Výpůjční oddělení – vracení

Aktualizováno 2014-09-22 | Ústřední knihovna | Editor: Daniela Tkačíková | © 1998–2017 | VŠB-TUO | XHTML 1.1