Přeskoč navigaci.
Ústřední knihovna Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava

Seznam časopisů předplacených pro studovnu na EkF 2016-2017

Najdete nás na Facebooku

fulltext Tato „ikona“ u názvu časopisu znamená, že je daný titul (odebíraný v papírové verzi) buď elektronicky volně přístupný, nebo je pro uživatele z VŠB-TU Ostrava dostupný rovněž v elektronické verzi včetně plných textů článků ve formátu PDF, případně také v HTML, jako doplněk předplatného tištěné verze. Využívání elektronických verzí těchto časopisů je možné pouze ze sítě univerzity, neboť přístup autorizovaným uživatelům je zajištěn na základě IP adresy počítače (viz též vzdálený přístup připojením přes VPN).

Zahraniční tituly pro potřeby EkF, které byly v předchozích letech dostupné v papírových verzích, jsou v současnosti předpláceny jen v elektronických verzích, další zahraniční tituly jsou dostupné díky elektronickým informačním zdrojům.

Postrádáte-li v seznamu časopisů některý ze zahraničních titulů, které ÚK VŠB-TUO odebírala v minulosti, nezapomeňte na to, že je pro VŠB-TU Ostrava přístupné velké množství časopisů v elektronických verzích v rámci konzorciálních licencí. Využijte rovněž báze dat s plnými texty: EBSCO a EconLit, ProQuest a na OECD iLibrary.

A · B · C · Č · D · E · F · H · CH · I · L · M · N · O · P · R· S · T · U · V · Z

A

B

C

Č

D

E

F

H

CH

I

L

M

N

O

P

R

S

T

U

V

Z

Aktualizováno 2017-03-15 | Ústřední knihovna | Editor: Daniela Tkačíková | © 1998–2017 | VŠB-TUO | XHTML 1.0